Podolog Trójmiasto

Jeśli szukasz specjalisty, który dzięki swojej wiedzy z zakresu podologii, dermatologii oraz fizjoterapii jest w stanie zadbać o zdrowie Twoich stóp, dobrze trafiłeś. Jako podolog zajmuję się leczeniem wszelkich nieprawidłowości skóry oraz paznokci stóp. 12 lat doświadczenia zawodowego utwierdziło mnie w przekonaniu, że nieważne, w jak zaawansowanym stadium byłoby schorzenie – zawsze można je wyleczyć.

Gabinet podologiczny w Trójmieście – jakie zabiegi świadczy?

Jako ekspert od leczenia stóp zajmuję się leczeniem takich defektów jak:
  • Usuwanie modzeli – zrogowaceń naskórka na podeszwie stóp. Nieleczone, mogą z czasem nawet uniemożliwić chodzenie. Najlepsi podolodzy używają skalpelu i frezu usuwając pojedyncze warstwy defektu. Usuwanie modzeli wymaga więc kilku wizyt, aby zapewnić bezpieczeństwo i brak nawrotów dolegliwości.
  • Usuwanie odcisków – najczęściej twarde zmiany skórne. Domowe usuwanie często jest nieskuteczne. W gabinecie podologicznym, dzięki specjalistycznym metodom leczenia można pozbyć się ich szybko i bezboleśnie.
  • Wrastające paznokcie – paznokcie, które obrały nieprawidłowy tor rozrostu, przez co wbijają się coraz głębiej w skórę. Specjalista od stóp, używając klamr oraz maści leczniczych jest w stanie nadać paznokciowi prawidłowy tor rozrostu, a ponadto zapewnić ulgę od bólu już chwilę po bezbolesnym zabiegu.
  • Uszkodzenie paznokcia – uszkodzenie najczęściej mechaniczne, na przykład poprzez uderzenie. W naszym gabinecie nakładamy specjalną maść, która pomaga zrekonstruować płytkę paznokcia, emitując powłokę zbliżoną do jej naturalnego odpowiednika i nie pozwala dostać się do niej bakteriom czy grzybom.
  • Pękające pięty – stopy suche, na których widać pęknięcia. Eksperci, używając specjalistycznego dłuta podologicznego, usuwają warstwy zrogowaciałej skóry, po czym zamykają pory tkanki skórnej frezem.
  • Nadpotliwość stóp – problemy z nadmiernym wydzielaniem potu. W naszym gabinecie podologicznym w Trójmieście leczymy tę dolegliwość najskuteczniejszą metodą czyli jonoforezą. Polega ona na stopniowym porażaniu kanałów jonowych w gruczołach potowych pod wpływem prądu elektrycznego.
  • Opatrywanie ran – dolegliwość ta występuje często przy tzw. stopie cukrzycowej, a także u osób, które intensywnie ćwiczą. W leczeniu ich, doświadczony podolog stosuje najlepszej jakości bandaże, które wspierają gojenie się ran.

W moim gabinecie podologicznym bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu

Dbając o bezpieczeństwo pacjentów, posiadam nowoczesny sprzęt do dezynfekcji narzędzi, a także przechodzę regularne szkolenia dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy. W moim gabinecie przykładam bardzo dużą wagę do czystości oraz sterylności sprzętu. Dbam, aby pacjent, przychodząc do mojego gabinetu, czuł się bezpiecznie.

Czym wyróżnia się Podo+Med?

W naszym gabinecie podologicznym w Trójmieście zabiegi są przeprowadzane jedynie przez osoby po wielu szkoleniach, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Daje to gwarancje, że po umówieniu wizyty spotkają się Państwo z osobą, która przeprowadzi dokładny i fachowy wywiad, a potem diagnozę oraz skuteczne leczenie. Ponadto, stosujemy specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają stosowanie najskuteczniejszych metod leczenia stóp. Rozwijamy się w celu jak najskuteczniejszej pomocy naszym pacjentom.

Kto powinien udać się do podologa w Trójmieście?

Do naszego gabinetu podologicznego w Trójmieście zapraszamy każdą osobę, która zauważyła na swoich stopach zmiany skórne. Leczymy zarówno te, które dopiero zaczynają się rozwijać oraz takie, które doskwierają Państwu już pewien czas. Każdy zabieg jest bezbolesny. Ważne jest jednak to, aby po zauważeniu problemu, od razu udać się na wizytę kontrolną do podologa. Przyjmujemy od poniedziałku do soboty w Gdyni na ulicy Czeremchowej 2a, Pawilon 10. Serdecznie zapraszamy.